Обробка замовлень з 9:00 до 17:00 Відправка замовлень від 1 до 3 роб. днів

Висівки пшеничні

  • Висівки пшеничні
Є в наявності
БЖУ
Висівки пшеничні
Білки
16
Жири
3,8
Вуглеводи
16,6
Калорійність
165
Кількість

Біологічно активні компоненти у складі висівок пшеничних

Висівки пшениці - це побічний продукт при виготовленні борошна. Високопоживні плодові оболонки в процесі обробки зерна видаляються, що надає очищеному продукту товарний вигляд і робить смачніше для споживача. Втрата цінних елементів може бути заповнена при включенні пшеничних висівок в повсякденний раціон.

Крім високого вмісту грубої клітковини, яка відзначається у всіх видах висівок, плодові оболонки пшениці багаті вітамінами груп А, Е і В, і несуть масу високоактивних макро- і мікроелементів. До них відносяться сірка, фосфор, мідь, цинк і йод. Такі біологічно активні компоненти впливають і сприяють нормалізації роботи всіх органів і систем організму.

Висівки пшеничні діють як потужне очищає засіб. Грубоволокнистая клітковина в її складі допомагає нормалізувати обмінні процеси в шлунково-кишковому тракті, вивести шлаки і запобігти розвитку застійних процесів.

При регулярному їх вживанні очищаються від ліпідних відкладень кровоносні судини, приходить в норму видільна і кровоносна системи. Вітаміни вступають в енергетичний і водно-сольовий обмінні процеси, будучи медіаторами активності внутрішніх залоз, беручи участь у синтезі гемоглобіну.

Як і для чого варто вживати висівки пшеничні

Користь пшеничних висівок відома здавна. Цілителі стародавнього світу їх призначали своїм пацієнтам в якості лікарського засобу при розладах травлення, нетравленнях і загальному занепаді активності. Жінки цінували їх очищають і омолоджуючі властивості.

У наші дні продукти з додаванням висівок пшеничних допомагають запобігти і успішно боротися з наслідками застійних процесів в організмі і проблемами з обміном речовин. Купити висівки можна без зусиль, заглянувши у відділи продуктів правильного харчування. Вони можуть стати інгредієнтом безлічі різноманітних страв: салатів, супів, каш, м'яса та випічки. На їх основі готують цілющі настої і напої - киселі і компоти. Перед приготуванням пшеничні висівки попередньо замочують у гарячій воді, щоб зробити їх більш податливими дії шлунково-кишкового соку.

Для вживання їх в чистому вигляді слід починати з невеликої кількості. Однієї-двох чайних ложок пшеничних висівок на день буде достатньо для того, щоб відчути легкість в організмі і закласти основи здорового, правильного і повноцінного харчування.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Напишите нам
Напишите нам