breadcrumbs_revolution_theme

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «Натуральні продукти від виробника»

м. Харків

 Продавець (ФОП Борзова Аліна Григорівна, код  ЄДРПОУ 3013611285), через інтернет-магазин «Натуральні продукти від виробника» (далі за текстом – інтернет-магазин), враховуючи положення чинного законодавства України, пропонує будь-якій фізичній особі, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товари для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника (надалі – "Покупець"), укласти цей договір, викладений у стандартній та незмінній для всіх формі у вигляді публічної оферти (пропозиції укласти договір), шляхом прийняття в цілому наступних умов:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. За цим договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця обрані Покупцем в Інтернет-магазині  товари, а Покупець зобов'язується оплатити такі товари на умовах цього договору.

 1.2. Умови цього Договору діють по всій Україні окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій  Донецької та Луганської областей.

1.3. Положення, не включені у даний договір, регулюються також  умовами Політики конфіденційності Продавця, іншими умовами та правилами, що розміщені на Сайті https://myka-maslo.com/, а також положеннями чинного законодавства України.

1.4. Здійснюючи замовлення в інтернет-магазині, Покупець підтверджує, що ознайомлений з умовами Політики конфіденційності Продавця, іншими умовами та правилами, що розміщені на Сайті Продавця, та погоджується з ними.

2. ПРИЙМАННЯ, ОБРОБКА ТА СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

 2.1.  Замовлення на придбання товарів формуються Покупцем та направляються Продавцю після авторизації у відповідному розділі  «Особистого кабінету».

2.2. Покупець погоджується надати для оформлення «Особистого кабінету»  та для оформлення замовлення  всі необхідні та достовірні дані, зокрема адресу електронної пошти та номер мобільного телефону.

2.3. Під час оформлення замовлення Покупець самостійно обирає спосіб оплати товарів (один із вказаних в п. 3.4 цього договору та з врахуванням п.3.5 цього договору), зазначає спосіб отримання товарів, а також повідомляє номер мобільного телефону, адресу електронної пошти та іншу контактну інформацію. При цьому,  номер мобільного телефону має бути діючим та забезпечувати можливість отримання Покупцем SMS-повідомлень, а адреса електронної пошти повинна бути налаштована для отримання електронних повідомлень від Продавця, та Покупець повинен мати необхідний доступ до електронної пошти.

2.4. Після оформлення замовлення Продавець перевіряє наявність замовленого товару у Продавця в необхідній Покупцеві кількості, після чого підтверджує замовлення  шляхом направлення Покупцю SMS-повідомлення та/або повідомлення на мобільний додаток Viber та/або на електронну адресу Покупця, загальну суму вартості замовлення та реквізити для оплати замовлення, що матиме силу рахунку та/або рахунок для оплати. Для уточнення замовлення або його коригування, представник Продавця може зв’язатися із Покупцем за номером телефону, який останній вказав під час оформлення замовлення. Підтвердження Продавцем замовлення відбувається у наступному порядку:

 - замовлення, оформлені у робочі дні з понеділка по п’ятницю до 16:00 години підтверджуються у день оформлення замовлення Покупцем;

-  замовлення, оформлені у робочі дні  з понеділка по п’ятницю після 16:00 години, підтверджуються продавцем протягом наступного робочого дня;

- замовлення оформлені у суботу та/або неділю, а також у інші встановлені законодавством неробочі та святкові дні, підтверджуються у  наступний за цими днями робочий день.   

2.5. Замовлення починає оброблятися та формуватися Продавцем після надходження Продавцю грошових коштів у сумі вартості замовлення. Замовлення, які були оформлені Покупцем та не були Покупцем оплачені впродовж 3 (трьох) днів, анулюються Продавцем автоматично, без попередження Покупця. Для прискорення формування замовлення Покупець має право надіслати будь-яким зручним для Покупця та доступним для Продавця способом Продавцеві документ, який підтверджує оплату.

2.6. Строк формування та відправки замовлення Покупцеві залежить від складу замовлення та може становити від одного до п’яти робочих днів після надходження грошових коштів від Покупця.   

3. ЦІНА ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

 3.1. Покупець зобов’язаний оплатити товари за цінами, визначеними Продавцем у інтернет-магазині та у надісланому Покупцеві рахунку, якщо цим договором не передбачено інше.

3.2. Оплата товарів Покупцем здійснюється на умовах попередньої оплати повної суми вартості замовлення.

3.3. Ціна цього договору включає загальну ціну товарів. Плата за доставку не включена у ціну товарів та сплачується Покупцем окремо на підставі тарифів та умов обраної Покупцем транспортної організації.

 3.4. Способи оплати товарів:

3.4.1. Банківською карткою (Visa/MasterCard);

3.4.2. За допомогою платіжних систем, визначених  Продавцем;

3.5. Обмеження, щодо використання певних способів оплати встановлюються цим договором, іншими документами Продавця або можуть бути зазначені безпосередньо на сайті інтернет-магазину  чи у повідомленні Продавця при оформленні замовлення. Продавець може встановлювати інші способи оплати не передбачені цим договором.

3.6. Покупець погоджується з тим, що мінімальна вартість замовлення, яке підлягає продажу в інтернет-магазині становить 100,00 грн (сто гривень 00 копійок).

4. УМОВИ ДОСТАВКИ ТА ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ. ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ТОВАРИ

4.1. Продавець організовує доставку Покупцю товарів придбаних в Інтернет-магазині  в межах України за виключенням АР Крим та тимчасово окупованих територій  Донецької та Луганської областей. Продавець залучає для здійснення доставки третіх осіб (в т.ч. спеціалізовані служби доставки) без додаткового погодження із Покупцем.

4.2. Строк доставки товарів до семи днів в залежності від графіка доставки в населеному пункті в який повинна бути здійснена доставка або в інший погоджений між Продавцем та Покупцем строк .

4.3. Доставка товарів за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення здійснюється за допомогою транспортних організацій та спеціалізованих підприємств поштової та кур’єрської доставки: УДППЗ «Укрпошта», ТОВ «НОВА ПОШТА», ТОВ «ДЕЛІВЕРІ» (далі за текстом – «підприємство-перевізник») .

4.4. Покупець самостійно обирає підприємство-перевізника для доставлення йому замовлення із переліку підприємств, зазначених у п. 4.3. договору.

4.5. Умови, порядок, строки доставки, тарифи на доставку замовлення, умови отримання замовлення визначаються обраним Покупцем підприємством-перевізником для доставлення йому замовлення. При доставці товарів підприємством-перевізником, Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів, умовами, порядком,  строками  доставки, тарифами на доставку обраного Покупцем підприємства-перевізника.

4.6.  Право власності на товари, а також ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження (псування) замовлених товарів переходять від Продавця до Покупця з моменту фактичної передачі товарів Покупцю. Отримуючи товар, не відмовляючись від товару у момент доставки, Покупець засвідчує, що товар ним перевірений, йому було передано товар, що відповідає його замовленню, товар не зіпсований, придатний до використання, не є неякісним.

5. ПРЕТЕНЗІЇ ПОКУПЦІВ

5.1. Вимоги (претензії) Покупців щодо якості, безпеки, товарів, придбаних Покупцем в Інтернет-магазині  задовольняються Продавцем відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та чинного законодавства України.

5.2. Продовольчі товари належної якості, придбані Покупцем за умовами даного договору, не підлягають обміну або поверненню згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 року № 172.

6. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ, СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

6.1. Цей договір укладається (акцептується) шляхом оформлення замовлення на придбання товарів в порядку, що визначений даним договором.

6.2. Датою укладення цього договору є дата оформлення замовлення на придбання товарів.

6.3. Цей договір діє до повного виконання сторонами обов’язків, передбачених цим договором.

6.4. Цей договір є змішаним та містить елементи договорів приєднання, публічного договору, договору купівлі-продажу та договору про надання послуг.

6.5. Покупець підтверджує, що він до укладання цього договору ознайомився з його умовами, що вони йому зрозумілі, та свідомо без примусу уклав цей договір. Покупець шляхом відправлення Продавцю замовлення підтверджує, що Продавець надав Покупцю інформацію передбачену ч.2 ст.13 Закону України «Про захист прав споживачів» згідно із чинним законодавством про мови.

6.6. Оферта (пропозиція на укладення цього договору) діє необмежено в часі з урахуванням умов, що викладені в цій оферті,  поки Продавець не припинить її дію або замінить цю пропозицію новою редакцією. Зміна умов пропозиції оферти не має наслідком зміни умов договору, якщо Покупець його уклав до введення в дію таких змін або її припинення.

 6.7. Покупець не може пропонувати свої умови, а може лише приєднатися до запропонованої оферти. Цей договір укладається шляхом прийняття (акцепту) Покупцем пропозиції на укладення цього договору, що містить всі умови договору, без укладення єдиного документу, в простій письмовій формі.

6.8.  Покупець, укладаючи цей договір, добровільно дає повну згоду на обробку його персональних даних Продавцем будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (в тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу тощо), знеособлення та знищення його персональних даних в базі даних Продавця з метою виконання цього договору та забезпечення правовідносин податкового, бухгалтерського обліку, статистичної звітності, ведення ділових відносин. Покупець ознайомлений та акцептуванням даної публічної оферти підтверджує свою згоди з Політикою конфіденційності Продавця.