Обробка замовлень з 9:00 до 17:00 Відправка замовлень від 1 до 3 роб. днів

Солод житній Неферментований

Є в наявності
БЖУ
Солод житній Неферментований
Білки
Жири
Вуглеводи
0
Калорійність
0
Унікальний продукт, який принесе величезну користь всьому організму. Для випікання хліба, для закваски
Кількість

Серед злакових структур, до складу яких входять окремі елементи і хімічні сполуки, здатні вбудовуватися в систему життєзабезпечення органів людини з максимально позитивною віддачею, жито займає одне з перших місць. Кількісний склад міститься в житі: білки, амінокислоти, мінеральны сполуки і групи вітамінів. Їх процентний вміст перевершує показники більшості злаків, що вживаються в їжу, включаючи пшеницю.
 

Відмінності солоду від цільного зерна:

Солод житній неферментований, купити, який ми пропонуємо, представляє продукцію актуальну при використанні в харчовій промисловості, косметичної галузі та для застосування в якості медикаментозних засобів. Використання більш технологічного обладнання при проведенні наукових досліджень злаків виявили і довели ще одну властивість житнього зерна. Окремі елементи та хімічні сполуки активізуються в період проростання зерна, Вивчення процесу отримання солоду (штучне пророщування зерна) показало, що змінюється якісний склад містяться елементів, що сприяє збільшенню вмісту вітамінів, амінокислот, біологічно активних речовин. Дані результати найбільш максимально проявляються при отриманні солоду житнього неферментованого.

Солод житній неферментований:

Вибираючи солод житній неферментований, купити який ми пропонуємо або ферментований, Ви можете виходячи з виробничого циклу його подальшого використання. Технологія пророщування зерен жита передбачає отримання двох типів солоду: ферментованого і неферментованого. Основна відмінність полягає в тому, що в процесі ферментації (витримка вологого пророслого зерна при температурі 90ºC) відбувається прискорення хімічних процесів і активізації організації з'єднань внутрішніх ферментів.

У солоді житньому неферментованого процеси загальмовуються при сушінні зерна, очищеного від паростків, і подальші реакції активізуються тільки в процесі застосування солоду в якості харчових, косметичних, медичних компонентів. Саме це і є підставою стверджувати, що солод житній неферментований корисний для організму людини більше по відношенню до ферментованого.

Ми маємо в продажу солод житній неферментований, виготовлений з дотриманням всіх технологій, що гарантують збереження корисних властивостей пропонованої продукції. Ви отримує якісну продукцію вартістю, що відповідає якості продукції.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

здорове харчування, Choice, солод житній солод, ферментовані продукти

Напишите нам
Напишите нам